İMKB Değerleri
  • USD2.34 USD
  • EURO2.79 EURO
  • Altın88.81 Altın
  • Benzin4.19 Benzin
  • İMKB 30122,129.41 İMKB 30
  • IMKB 10099,547.68 IMKB 100

SON Dakika

  • Eklenme Tarihi :
  • 15 Mart 2013, Cuma 10:11

Fırtına, deniz otobüsü seferlerini iptal ettirdi

Facebook Twitter

İstanbul'da etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) bazı seferlerini iptal etti.



İDO'nun iptal ettiği hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri şöyle:

15-03-2013 08:15 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

15-03-2013 08:15 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

15-03-2013 08:15 Armutlu - Armutlu T.K. - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü

15-03-2013 08:30 Yenikapi - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

15-03-2013 09:00 Bostanci-Kartal/Yalova Deniz Otobüsü

15-03-2013 09:00 Yalova - Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot

15-03-2013 09:30 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

15-03-2013 09:30 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

15-03-2013 09:50 Bandirma - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü

15-03-2013 10:00 Yalova / Kartal - Bostanci Deniz Otobüsü

15-03-2013 12:00 Bostanci - Yenikapi - Bandirma Deniz Otobüsü

Fırtına, deniz otobüsü seferlerini iptal ettirdi" haberi için yapılan yorumlar.

BENZER HABERLER

ÖNE ÇIKAN HABERLER
YORUMLAR
copyright 2013 Habermonitor.com